5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Belfast

-

Belfast

Belfast
⚡ Belfast izle ⚡
60’lı yılların sonlarına doğru Kuzey İrlanda’da yaşam süren 9 yaşındaki Buddy, geniş ailesi ile birlikte birbirlerine sıkı sıkı bağlı olan güzel bir ailenin parçasıdır. Buddy, ilk zamanlarda sıradan çocuklar gibi herşeyden habersiz olan, vakit geçirip arkadaşları ile oyun oynamayı, evde film izlemeyi ve ailesi ile birlikte vakit geçirmeyi seven bir çocuktur. Ancak işçi yaşam tarzının getirdiği sıkıntılar ve ülkenin ekonomik olarak zor zaman geçirmesi, Buddy’nin de hayatını yavaş yavaş etkileyecektir.
İngiltere ve İrlanda arasında, Kuzey İrlanda’nın konumu konusunda yaşanan bazı çatışmalar vardı ve bu konuda Protestan ve Katolik olarak ikiye ayrılmış iki komşu ülke arasında anlaşmazlıklar devam etmektedir. Buddy'nin ailesi ise ülkede yaşanan yoğun şiddet olayları ve çıkan çatışmalar yüzünden kendilerini sokaklardan izole edip evlerine kapandıkları zaman gelecekleri hakkında karar verme aşamasına gelirler. Sonunda Buddy’nin ailesi çok sevdikleri ve yıllardır yaşadıkları şehirlerinden taşınmak zorunda kalırlar.
Belfast full hd izle filminin oyuncu kadrosunda Caitríona Balfe, Judi Dench, Jamie Dornan, Ciarán Hinds, Colin Morgan, Jude Hill isimleri yer almaktadır. Büyük Buhran zamanında dönemin ortasında kalan genç bir çocuğun hikayesinin anlatıldığı Belfast izle filmi 12 Kasım 2021 tarihinde gösterime girmiştir.

Belfast full hd izle Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Belfast filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve film de yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Belfast fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
  Tür: Biyografik , Dram
  •  Süre: 98dk Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 124
  • BEĞEN: 2
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı