Broad Peak
Tüm Bilgiler
Broad Peak Biyografik, Dram 
Türkçe Dublaj
Broad Peak dağına tırmanan Maciej Berbeka, zirve yolculuğunun yarım kaldığını öğrenir. 25 yıl sonra, başladığı işi bitirmek üzere harekete geçer.Broad Peak izle aynı zamanda macera ve dram türlerine de girmektedir. 14 Eylül 2022 tarihinde izleyici ile buluşan yapım Türkçe dublaj seçeneği ile yerini almıştır. 1 saat 41 dakika uzunluğundaki yapımın IMDB puanı ise 5.9’dur. Aynı zamanda 4k kalitesi ile sizlere kusursuz bir ekran keyfi yaşatacak filmin yönetmeni Leszek Dawid iken senaristi Lukasz Ludkowski’dir. Filmde Ireneusz Czop, Maja Ostaszewska, Piotr Glowacki gibi isimler ve daha fazlası yer almaktadır.Broad Peak full hd izle Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Broad Peak filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve film de yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Broad Peak fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2022
 • Poland
 • 720P
 • IMDb 6.083
 • 39
 • 0
Belfast
Tüm Bilgiler
Belfast Biyografik, Dram 
Türkçe Dublaj
⚡ Belfast izle ⚡60’lı yılların sonlarına doğru Kuzey İrlanda’da yaşam süren 9 yaşındaki Buddy, geniş ailesi ile birlikte birbirlerine sıkı sıkı bağlı olan güzel bir ailenin parçasıdır. Buddy, ilk zamanlarda sıradan çocuklar gibi herşeyden habersiz olan, vakit geçirip arkadaşları ile oyun oynamayı, evde film izlemeyi ve ailesi ile birlikte vakit geçirmeyi seven bir çocuktur. Ancak işçi yaşam tarzının getirdiği sıkıntılar ve ülkenin ekonomik olarak zor zaman geçirmesi, Buddy’nin de hayatını yavaş yavaş etkileyecektir.İngiltere ve İrlanda arasında, Kuzey İrlanda’nın konumu konusunda yaşanan bazı çatışmalar vardı ve bu konuda Protestan ve Katolik olarak ikiye ayrılmış iki komşu ülke arasında anlaşmazlıklar devam etmektedir. Buddy'nin ailesi ise ülkede yaşanan yoğun şiddet olayları ve çıkan çatışmalar yüzünden kendilerini sokaklardan izole edip evlerine kapandıkları zaman gelecekleri hakkında karar verme aşamasına gelirler. Sonunda Buddy’nin ailesi çok sevdikleri ve yıllardır yaşadıkları şehirlerinden taşınmak zorunda kalırlar.Belfast full hd izle filminin oyuncu kadrosunda Caitríona Balfe, Judi Dench, Jamie Dornan, Ciarán Hinds, Colin Morgan, Jude Hill isimleri yer almaktadır. Büyük Buhran zamanında dönemin ortasında kalan genç bir çocuğun hikayesinin anlatıldığı Belfast izle filmi 12 Kasım 2021 tarihinde gösterime girmiştir.Belfast full hd izle Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Belfast filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve film de yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Belfast fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.
 • 2021
 • İngiltere
 • 1080P
 • IMDb 9.0
 • 125
 • 0
Vizyona giren Dram filmlerini full hd izle, Dram filmi izle, en güncel filmler, en son çıkan filmleri altyazılı veya Türkçe Dublaj izleyebilirsiniz.