5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Shabaash Mithu

-

Zindabaad

Shabaash Mithu
⚡ Shabaash Mithu izle ⚡

Mithali Raj’ın hayat öyküsüdür. Mithali, Hindistan’ın kadın milli kriket takımının eski kaptanıdır. Kadının hayatı hep mücadelelerle geçmiştir. Mithali’nin en başında büyük bir hayali vardır ama bu hayalini ülkesi olan Hindistan’da gerçekleştirmek öyle kolay da değildir. Bunun nedeni Hindistan’da erkeklere verildiği kadar kadınlara değer verilmiyordur. Hint erkekleri istedikleri sporu yapıp büyük destek alırken aynı şey kızlar için geçerli olmuyordur. Tüm bu zorluklara rağmen Mithali ise hayallerinden vazgeçmeye hiç de razı değildir.

Shabaash Mithu full hd izle Gişede gösterime girdiği ilk günden itibaren oldukça iyi izleyimler alan Shabaash Mithu filmi izlemek isteyenlerin aklında filmin konusu ve film de yer alan oyuncular hakkında bilgiler edinmek var. Sizler istediniz bizler de filme ilişkin haberimizi sizler için hazırladık. Yazımız içeriğinde bulabileceğiniz Shabaash Mithu fragmanı izleyerek ve içeriği okuyarak film ile ilgili detaylı ve geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.

  Tür: Hint
Yorum Alanı